Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://srd.pgasa.dp.ua:8080/xmlui/handle/123456789/6296
Назва: Літературний літопис краю
Автори: Довженко, Світлана Григорівна (уклад.)
Дорофєєва, Наталія Анатоліївна (відп. за вип.)
Ключові слова: Дніпропетровщина літературна
літературний літопис краю
Дата публікації: 2012
Видавництво: ДВНЗ "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури"
Науково-технічна бібліотека ПДАБА
Бібліографічний опис: Літературний літопис краю : бібліогр. покажчик худож. літератури та літературознавства / ДВНЗ ПДАБА ; Наук.-техн. б-ка; уклад. С. Г. Довженко; відп. за вип. Н. А. Дорофєєва. – Дніпропетровськ, 2012. – 48 с.
Короткий огляд (реферат): UK: Бібліографічний покажчик «Літературний літопис краю» є результатом бібліографічної діяльності науковотехнічної бібліотеки ПДАБА щодо інформування користувачів про свої книжкові фонди. Покажчик покликаний поглибити знання студентів, які вивчають курс «Українська та зарубіжна культура», а також стане у пригоді всім, кому цікава історія літературної діяльності на Дніпропетровщині. Матеріал покажчика сформовано у систематичному порядку за таблицями ББК для наукових бібліотек, усередині розділів – за українсько-російською абеткою авторів або назв. Покажчик містить 288 записів, в тому числі 284 бібліографічні описи прозових, поетичних творів художньої літератури, збірників, літературознавчих праць, довідкових видань; чотирьох аналітичних бібліографічних описів. Українською мовою представлено 166 джерел. Покажчик складається з шістьох розділів. До розділу «Літературознавчі праці» увійшли два бібліографічні покажчики, зі змісту яких можна дізнатися про відомих митців нашого краю. Літературознавча праця В. Крота «Дніпропетровщина – поетичний край» знайомить читачів з найкращими поетами, які зробили вагомий внесок у розвиток літератури краю, які стали гордістю Дніпропетровщини, а саме: Григорій Бідняк, Олександр Зайвий, Віктор Корж, Микола Миколаєнко, Наталка Нікуліна, Ганна Світлична, Володимир Сіренко, Михайло Чхан. До складу другого, третього та четвертого розділів покажчика потрапили поети та прозаїки, життя та творча діяльність яких пов’язана з Дніпропетровщиною. Серед них зустрінемо імена, відомі не тільки на Дніпропетровщині, а й в Україні та навіть за її межами. Це А. Ф. Кащенко, В. В. Головачов, В. І. Заремба, В. Л. Чемерис та інші. До наступного розділу покажчика потрапили поети, прозаїки та перекладачі художніх творів, які були або є співробітниками нашої академії. В останньому розділі покажчика окремо виділено твори знаних українських та російських письменників, життя і творчість яких пов’язані з Дніпропетровщиною, а також твори про діячів Дніпропетровщини. Наприкінці подано іменний покажчик. Відбір матеріалів закінчено 2011 роком, подальші публікації до покажчика не вміщені.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://srd.pgasa.dp.ua:8080/xmlui/handle/123456789/6296
Розташовується у зібраннях:Бібліографічні покажчики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Літературний літопис краю.pdf462,18 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.