Please use this identifier to cite or link to this item: http://srd.pgasa.dp.ua:8080/xmlui/handle/123456789/6063
Title: Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Міжнародний бізнес в країнах Центральної та Східної Європи» для студентів ступеня магістра спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» денної, заочної та дистанційної форм навчання
Authors: Орловська, Юлія Валеріївна
Чала, Вероніка Сергіївна
Орловський, Євген Сергійович
Keywords: міжнародний бізнес
самостійна робота
Центральна та Східна Європа
Issue Date: 2018
Publisher: ДВНЗ ''Придніпровська державна академія будівництва та архітектури''
Citation: Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Міжнародний бізнес в країнах Центральної та Східної Європи» : для студ. ступеня магістра спец. 292 «Міжнародні економічні відносини» ден., заоч. та дист. форм навчання / ДВНЗ "Придніпр. держ. академія буд-ва та архітектури" ; уклад.: Ю. В. Орловська, В. С. Чала, Є. С. Орловський. – Дніпро, 2018. – 12 с.
Abstract: UK: У методичних вказівках наведені рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «Міжнародний бізнес в країнах Центральної та Східної Європи» для студентів ступеня магістра спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини»
URI: http://srd.pgasa.dp.ua:8080/xmlui/handle/123456789/6063
Appears in Collections:Кафедра міжнародної економіки та публічного управління і адмініструванняItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.